1 / 3
дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево
190 €
03.05.2022 13:22

Кичево

Квадратура:

24 m²

се изнајмува

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
071915525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам