1 / 12
K.VODA kaj ekonom.uciliste nova garsonjera 26m2
200 €
16.06.2022 09:15

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

26 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

K.Voda

K.VODA kaj ekonomskoto uciliste se iznajmuva nova garsonjera 26m2 na 5 kat/5 so inverter, dva lifta ne vseluvana.
Cena 200€/mesecno za opremena
Za prazna cena po dogovor
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

CENTO sproti pazarce 106m2 prizemje

70000 €

VODNJANSKA sproti vlezot na klinika 40m2 opremen

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам