1 / 7
Slep, shlep, шлеп,шлеп служба 24/7 vlecna sluzba,slep sluzba
800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.12.2022 10:40

Кисела Вода / Скопје

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА " Schon-Spezialle" ВО СКОПЈЕ КОЈА ВРШИ ТРАНСПОРТ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА
Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24 часа во денот 7 дена во неделата 365 дена во годината. Нашата мисија е да бидеме достапни за Вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.
Вршиме професионален превоз на:
• автомобили
•дефект автомобил заедно со патници (до 3-особи)
• комбе
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• оштетени возила (сообраќајка)
• релокација (нерегистирени возила)
• странски возила одјавени превоз до царински терминал со посредување на документи за царина.
• и секаков друг вид на стока и моторни возила
Контакт: 0038970245206/0038970939487Dejan

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
0038970939487
Испрати Е-маил до огласувачот

Slep, shlep, шлеп,шлеп служба 24/7 vlecna sluzba,slep sluzba

800 МКД

Crafter 2.5 TDI

35000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам