1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПЕЧЕЊАРА
1.800 €
16.08.2022 12:42

Сопиште / Скопје

Се продва печењара на плин со 3 фурни ,внатрешна димензија на фурните 60х60цм

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Valentina
Ul.1,Br20 Sopiste
Потврден огласувач
075272808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам