1 / 12
DELL LATITUDE E6440 i5-4210/4 GEN 8GB/128GB SSD
8.990 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 18:30

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E6440
WIN 10 pro
Intel Core i5-4210
RAM 8GB DDR3
128GB SSD
backlit keyboard SVETLECKA TASTATURA
BATERIJA 3 DO 4 CASA
4x USB Type-A
3.2 Gen 1 (5 Gbps)
HDMI
SD Card Reader
Audio jack
headphone/microphone
sim card slot
Docking Station Port moze dock so nego
ExpressCard/54
Web camera
Microphone
Speakers
Security Lock slot
fali samo kapace za hdd
moze i dock stanica so nego za mn eksterni priklucoci 1000den
garancija za ispavnost na maticna ploca posto imam ista takva

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

oglasuvac
skopje
Потврден огласувач
070696355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам