1 / 3
Prodavam kuka so dujcan
27.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.12.2022 08:12

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

1998

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Malo konjari

Prodavam kuka so dujcan vo selo Malo Konjari dvor 1000 metri kvadrati so celosna dokumentacija I legalizacija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

blagojce
Потврден огласувач
078235640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам