1 / 5
Bandazi so gumi za alfa 147 156
100 €
25.12.2022 19:50

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Bandazi so guni od alfa 147 facelift pasuvaat i na 156 5 x 98 gumite se malku vozeni zimski goodyear site isti 185 65 15 komplet so ratkapni cena 100e fiksna..... gumite se proizvedeni 32 nedela od 2018 godina.....

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

cobe
Потврден огласувач
075235633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам