1 / 6
Велосипед
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 15:02

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Продавам половен точак, користен 7 години. Сменети нови внатрешни и надворешни гуми, диск на предно тркало, гумици на задно. Точакот е во добра состојба.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Велко
Потврден огласувач
071868155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам