1 / 12
FORD FIESTA 1,4 tdci
1 €
Цената е фиксна
05.02.2023 08:33

Куманово / Куманово

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks

--NOV UVOZ !!! Germanija........
--PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

......
Потврден огласувач
...> 078/ 258/ 801 <...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам