1 / 3
HP Proliant ML310e Gen8
180 €
Цената не е фиксна
240 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 18:22

Скопје Центар / Скопје

Се продава половен сервер HP Proliant ML310E G8 Xeon Quad Core E3-1220v2 3.10Ghz 8GB 4x 3.5" Tower, со следниве спецификации:
Processor: 1 x Intel Xeon Quad-Core E3-1220v2 3.10Ghz
Memory: 2x4GB DDR3
Storage: Unpopulated (2x 3.5" Non-Hot Plug Caddies With Silver Trays P/N: 652998-001
PSU: 1 x 350W PSU - 686761-001
Optical: DVD Rom Drive
Motherboard: P/N: 686757-001
1 x Processor Slot Total
4 x DDR3 Memory Slots Total

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Се продава од:

Darjan
Потврден огласувач
078268589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам