1 / 2
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
1 €
50 €
25.06.2022 14:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1912 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат Прилеп-Битола (од десната страна), со чист имотен лист, погоден за изградба на секаков вид на објекти. Цена: 50 ЕУ/м2.
Tел. 076/538-578 и 072/564-259

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Prilep
Потврден огласувач
070588015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам