1 / 7
Папагали, тигрици
2.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 20:25

Прилеп / Прилеп

Се продава пар папагали комплет со кафез за ведење инфо 071 206 067

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава / Можна е замена од:

Ванчо Анџиев
Потврден огласувач
071206067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам