1 / 1
NOV POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 20:08

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

P40 LITE

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

POLNACOT E NOV, IZVADEN OD HUAWEI P40 LITE

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
078246916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам