1 / 1
mozi zamena Audi A4 2.0 benzin 2003
3.000 €
16.06.2022 14:13

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

vo moja sopstvenost 6 godini
smeneto cel set lamela so zamaec
servisirana prednica
klimatronik ispraven
4 elektricni stakla
tempomat
mozi zamena za ponova kola ponudete na viber 075 708 588 ne sum stalno vo mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mladen
Потврден огласувач
075708588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам