1 / 12
Hyundai i20 1.2 Benzin 57 Kw Auto Plac Zurich
По Договор
22.11.2022 16:48

Куманово / Куманово

Марка:

Hyundai

Модел:

i20

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Hyundai i20 1.2 Benzin 57 Kw

Proizvodstvo 2011 godina
Pominati: 147.000 Km moze proverka
Novo sega doneseno od svajcarija
Plateni site davacki do registracija

So full oprema:


Klima
Abs
Servo
Airbag
Bord kompjuter
Tempomat
Elektricni stakla
Elektrika na retrovizori
Centralna brava so dalinski
Servisna knishka
Naslon za raka
I mnogu drugo...
Povelete

Bez zameni bez zameni

>>> Ekstra e <<<


Vi nudi i mnogu drugi vozila sto su doneseni od svajcarija,i sekoj avto ima servisna knishka realna kilometraza i za sekoj avto davamo garancija. >>Povelete<<
Auto plac zurich

Info:
070-755-380 070-000-004


Facebook:auto plac zurich
Auto plac zurich

Oгласи од: auto plac zurich

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO PLAC ZURICH
Потврден огласувач
070700004 & 070755380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам