1 / 8
TAM / TAMCE 75 T3 Odlicno zacuvano
1 €
Денес 18:06

Прилеп / Прилеп

Se prodava Tam 75 T3 vo mnogu dobra sostojba godina na proizvodstvo 1981 Telefon za kontakt: 075 567 994 075 567 994

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077833915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам