1 / 8
Jeep Wrangler
1 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 08:40

Прилеп / Прилеп

Марка:

Jeep

Модел:

Wrangler

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

209 kw / 284 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Jeep Wrangler Sahara unlimited , 3,6 liter / V6 / 305 hp / 209 kw , donesen od Usa registriran na makedonski tabli, vo odlicna sostojba, ima vgradeno i sistem za plin. So nego si ima i mek krov sto moze da se promeni za letnite meseci, 4x4, enterier vo prirodna koza , na kratko kazano KRAL na patot.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avtomobil
Потврден огласувач
071360705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам