1 / 10
Se prodava Peugeot partner 1.6 2008
4.200 €
05.05.2022 20:06

Струмица / Струмица

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava tovarno vozilo Peugeot partner 1.6 HDI proizveden 2008 godina so pominati 187000 km. Pikapot e uvezen od Francija i e vo odlična sostojba. Plateni se site davački do registracija.
071205751

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071205751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам