1 / 3
SE IZNAJMUVA
По Договор
20.05.2022 18:25

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE IZDAVA NIVA OD 3 DEKARI VO VAROS MESTO VIKANO BREVCINA so 3 sahti

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
078348079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам