1 / 3
MASHINA SADACKA ZA TUTUN
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 09:26

Прилеп / Прилеп

se prodava mashina za sadenje tutun trojka, masinata e vo dobra sostojba
.. 070 487 307
.. 070 487 307

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078414615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам