1 / 1
Zirafa za glet
7.500 МКД
Цената е фиксна
20.03.2023 08:18

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Zirafa za glet 750 w•

Kzubr

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

pumpa za nafta

9000 МКД

aparat tig ,mma

12500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам