1 / 12
Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina
6.000 €
Денес 13:04

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pravena za svoja dusa smeneti se novi diskovi i plocki ima novi amortizeri stegnata prednica 4 gumi michelin napraven e kompleten servis smenet cel set rebres lines ulje filtri pred mesec vreme smenet nov kumplug set korpa lamela drug lager zamaecot e vo odlicna sostojba kolata bukvalno e bez vlozuvanje ni denar vo nea krovot si funkcionira na kopce moze zamena za bmw za poveke informacii barajte me na 070285523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070285523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам