1 / 9
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO PORTA AERODROM-TOBAKO
350 €
01.09.2022 15:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Аеродром, Тобако Порта

ШИФРА- 430

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ наместен двособен стан во Аеродром кај Тобако 2. Станот е комплетно и наместен со нов мебел и бела техника и поседува сопствено паркинг место

- 50м2
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- спална
- тераса
- греење централно
- 3 кат со лифт
- паркинг сопствен со рампа

цена: 350еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

Trosoben stan vo Karposh, Taftalidze

650 €

Nov dvosoben stan vo Centar, Vodno

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам