1 / 11
Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter
1.200 МКД
1.300 МКД
14.08.2022 16:51

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5"
- read speed 300-520Mb/s , write speed 350-500Mb/s imaat odlicni performansi.
- Cena 1100 denari, moze da se kupi vo sekoe vreme.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070239595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам