1 / 6
Garnitura
1 МКД
30.11.2022 22:22

Струмица / Струмица

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi elementi im se vadat stranite i se sklopuvaat po zhelba prema prostorot.Od foteljite mozhe da se napravi dvosed,elementite mozhe da se spojuvat po zhelba.
Cena po' dogovor!
Lice za kontakt Jagoda,tel.070385289

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Јагода Цурева
Наум Наумовски Борче бр.6
Потврден огласувач
070385289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам