1 / 12
KIA RIO 1.5 CRDI 110 KS 2006g
2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2023 14:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kia

Модел:

Rio

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

KIA RIO 1.5 CRDI 110 KS 2006g
Registrirana na 03.05.2022 do 03.05.2023
Napraven Celosen Servis
4 Novi Gumi
Atestirani Stakla
Mali karoseriski zabeleski
Bez korozija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071314181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам