1 / 1
Komplet spalna soba 200 eur (lezaj + 2 natkasni + fiokar)
200 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 17:27

Скопје Центар / Скопје

Se prodava komplet spalna soba:
- lezaj (bez dusek)
- 2 natkasni
- fiokar so 4 fioki

Kontakt Tanja 070355648

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
070355648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам