1 / 12
НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!
50.000 €
Цената е фиксна
16.06.2022 04:53

Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

12

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Мукос број 89

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и надворешна дрвена дограма во супер состојба, измалтарена внатрешно 2-та спрата грубо и фино со струја и вода.

Инфо само на вибер на 078/331-309

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
078331309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам