1 / 8
Se prodava Peugeot Bipper
4.250 €
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 17:31

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

Bipper

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vo mnogu dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се бара од:

Boban
Потврден огласувач
078446474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам