Kuka vo naselba Trizla (zad OU "Dobre Jovanoski")
18.000 €
Цената не е фиксна
08.05.2022 17:17

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. "Стојан Јошески" бр. 4

Se prodava kuka od vkupno 120m2 od koi 40m2 e postar del + 40m2 ponov del (potkrenat na nekolku skalila), so 20m2 podrum i 40m2 dvor. Ima vkupno 4 sobi, 2 saloni i 1 kupatilo neopremeni. So komplet dokumenti. Cena po dogovor.
Tel.075/600-369

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
075600369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам