1 / 4
Склопување / Монтирање на Мебел - Sklopuvanje na Mebel
600 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.05.2022 19:20

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Услуга за склопување, составување и монтирање на мебел како, плакари, комоди, маси, наткасни, спални и сл.
Цената е 600 денари квадрат.
Се смета само лицето на мебелот.

Не склопуваме кујни.

Телефон: 078 28 27 28

Клучни зборови: sklopuvanje mebel, montiranje mebel, montaza na mebel, sostavuvanje mebel.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
078282728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам