1 / 3
Akvarium / Аквариум
20.000 МКД
03.09.2022 09:15

Прилеп / Прилеп

Се продава заоблен фабрички аквариум - Aqua el со специјално изработено заоблено постоље.
- Димензии - 100 х 50 х 45
- Комплет со канистер 1200 л/час - полн со Seachem Matrix
- Фабричка 3D пвц позадина
- Греачи
- CO2 боца 7литри со манометар, бројач на меурчиња и моќен екстерен CO2 реактор
- wave maker

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
077541225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам