1 / 5
MOTOR 2.5 TDI 150ks Motorot e kompleten
По Договор
28.10.2022 09:46

Кратово

Zamaec turbina bos vo top sostojba motorot e komplet so instalacija moze i cel motor ekstra cena inf na 077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам