1 / 12
Се издаваат два угостителски објекти
По Договор
08.05.2022 21:56

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1000 m²

Греење:

Друго

Се издаваат два угостителски објекти.
Едниот е наспроти фудбалскиот стадион на могила со површина од 600м2 а другиот е до Прилепска Пивара со површина од 1000м2 и двата објекти се издаваат за секакви свечености!!! За повеќе инфо на телефон 077710819

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
077710819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам