1 / 4
12V PARKSIDE некористена комплет штрафилица
3.100 МКД
04.06.2022 11:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова штрафилица на германскиот бренд PARKSIDE заедно со батерија, полнач и сет од бургии и битови.
Штрафилицата има гаранција.

Батеријата е соодветна за многу други уреди од серијата 12V.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078712199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам