1 / 3
xiaomi 11T
300 €
Цената е фиксна
09.05.2022 07:28

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

11 T

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

uste pod garancija samo zadnoto kapace e skrseno fiksna e cenata!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivan Simev
Потврден огласувач
074600615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам