1 / 4
Masa za vo dnevna
4.750 МКД
26.11.2022 07:59

Скопје Центар / Скопје

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Staklo debelina 1 cm( samo stakloto e nad 50evra), hromirani nogarki
(slikata e od istata masa kako izgledala vo dnevna soba)

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
077725313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам