1 / 6
Passat
12.000 €
09.05.2022 14:14

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Passat r line 2014 god. Parking senzori, navigacija, reg.do 12/2022 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
072248008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам