1 / 10
Nov dvosoben stan vo Karposh 2 kaj MIDA
350 €
26.08.2022 10:24

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Karposh 2 - MIDA

Шифра - 442

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов двособен стан во Карпош 2 кај Мида. Станот е копмплетно опремен со нов, мебел, како и сѐ од бела техника, со сопствено паркинг место. Месечната закупнина е 350е, има мошност без паркинг, тогаш цената би била 320е

- 50м2
- дневна +кујна
- спална
- бања
- тераса
-6 кат со лифт
- паркинг место
- греење централно парно
- сопствен паркинг

цена: 350еур + режиски трошоци
( без паркинг 320е)

☎ 071 343 221
071 343 224
075 424 130

✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN KARPOSH 2 KAJ MIDA

450 €

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE

230 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам