1 / 2
Торусно трафо 220 на 110 волти
600 МКД
01.11.2022 23:11

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам торусно трафо 220 на 110 волти, 115 мм дијаметар, користено.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
078671933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам