1 / 12
Peuqeot 607 2.2i LPG
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 13:00

Струмица / Струмица

Марка:

Peugeot

Модел:

607

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, SERVISIRANA NAVREME,NAPRAVEN FULL SERVIS ULJE FILTRI REBRAST ANTIFRIZ ZAMAEC PREDNI I ZADNI PLOCKI NOVI GUMI M S
➡️REGISTRIRANA DO 04.12.2022g
➡️MOZNA ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA
075 967 772

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Uzunce
Потврден огласувач
075967772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам