1 / 2
Бојлерче за во кујна
1.500 МКД
Цената е фиксна
09.05.2022 21:51

Велес / Велес

Се продава бојлерче од 10kg, половно со бакарно казанче во одлична состојба.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Lidija
Потврден огласувач
075217558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам