Продажба на нива
10 МКД
Цената не е фиксна
03.09.2022 18:20

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2448 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивата се наоѓа во Глуво Бразда, поточно во местото Штитение, култура 33 класа 5, големината на нивата е 2448 м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Simna
Потврден огласувач
078447265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам