1 / 4
se prodavaat novi stanovi
850 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2022 16:31

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

NOVA ZGRADA KAJ SOLIDNOST

Se prodavaat novi stanovi vo novata zgrada kaj SOLIDNOST.Imame stanovi so kvadratura od 49m2, 60m2
i 67m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам