1 / 7
Издавам стан строг центар зграда Македонија 2
20 €
10.05.2022 19:57

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

62 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Зграда Македонија 2

комплетно наместен
078 365410
слободен од 5 Август 2022

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
078365410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам