1 / 4
Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi
111 МКД
05.07.2022 01:12

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1935

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bitolska 54

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep. Poseben vlez, kupatilo, tv , parking prostor. Dvokrevetni I trokrevetni sobi.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

asd
Потврден огласувач
078253418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам