1 / 12
Se prodava kukja vo Prilep !!!
47.000 €
Цената не е фиксна
05.07.2022 14:50

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Kukjata e na 2 sprata plus prizemje i garaza so vkupna povrsina od 250 m2 i dvorno mesto od okolu 100 m2.
Za povekje informacii javuvajte se na telefon :
078/ 416-013
078/416-013

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078222685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам