1 / 4
Simens masina za perenje
300 €
13.08.2022 19:39

Охрид / Охрид

Prodavam Simens masina za perenje vo odlicna rabotna sostojbakoristena 3 meseci, kupena vo Svajcarija.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Artimpeks dooel
Потврден огласувач
075470638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам