1 / 11
BMW X5 3.0xd PANORAMA CH
12.900 €
24.09.2022 13:14

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava BMW X5 xdrive 3.0d 236ks 2008godina uvezen od CH🇨🇭Registriran do 25.12.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BMW X5
Потврден огласувач
076903787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам