1 / 4
Samsung s7 socuvan
4.777 МКД
4.999 МКД
22.06.2022 11:42

Долнени / Прилеп

Марка:

Samsung

Модел:

S7

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Samsung s7 so Kutija go ima i orginalnoto zadno kapace malku e puknato zatoa ima novo kapace socuvan nigde ne e puknat ekranot

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

PCMOBIFIX
Потврден огласувач
076748992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам